דירות ירושלים

עמוד זה ירכז במקום אחד את כל מה שקשור לנדל"ן בירושלים: דירות למכירה בירושלים, דירות להשכרה בירושלים, טיפים איך למצוא דירות בירושלים וכמובן הפניות לכל האתרים שרלוונטים לחיפוש נדל"ן ירושלים.

אך לפני שאתם פונים ללוחות דירות כדאי מאוד לחשב מה התקציב שקיים לשכירת דירה או לקניית דירה בשביל שתוכלו לבצע חיפוש חכם בלוחות השונים. לאחר שיש בידיכם תקציב משוער, קחו 20% נוספים שעלולים להדרש לצורכי שיפוץ דירה או מיקוח עם בעל הבית הקיים ויש בידיכם תקציב משוער סופי. לאחר שבדקתם את נושא התקציב, כדאי לחלק את העיר לאזורים על פי רמת ההתאמה של האזור לדרישות השונות שלכם ולהתחיל את החיפוש במעגלים – ראשית במעגל של השכונות המתאימות ביותר ומשם להרחיב את החיפוש גם לאזורים שעלולים להראות ממבט ראשון פחות מתאימים אבל שעשויים להפתיע אתכם ולהתגלות כבחירה טובה לצרכים שלכם. ולבסוף הפרט האחרון שאסור לכם לשכוח – למצוא נדל"ן טוב בכל עיר ובמיוחד בבירת ישראל זאת משימה קשה. ולכן כדאי מראש להתעזר בסבלנות ולהתכונן לחיפוש דירה ארוך וממושך, כך לא תאבדו את הסבלנות באמצע ותוכלו לקיים חיפוש ארוך ואפקטיבי, כי ישנן פנינות נדל"ן רבות בירושלים, רק צריך לדעת איך למצוא אותן.

דירות למכירה ולהשכרה בירושלים:

 

בנוסף כאשר אתם מחפשים לקנות או להשכיר דירה או בית בירושלים כדאי גם לפנות לחוכמת ההמון – רשתות חברתיות. כדאי מאוד למצוא קבוצות פייסבוק רלוונטיות, אולי להתעדכן עם חברים בטוויטר או באינסטגרם ולוודא שאתם לא מפספסים הזדמנויות גם שם. בשביל לעזור לכם במשימה אספנו בשבילכם מספר קבוצות פייסבוק שיעזרו לכם במשימה: