לוקליסטה: דרושים, נדלן, רכב לפי עיר

אתר זה מרכז את המידע הכי חשוב בכל עיר בתחומים השונים. כאן תוכלו למצוא הפניות לרשויות העירוניות, לבעלי מקצוע ולמאמרים שונים עם טיפים והמלצות לפי מה שקורה בעיר שלכם. הרי כל אחד צריך בחיי היום יום גישה למגוון רחב של מקורות מידע בנוגע למתרחש בעיר שלו ואנחנו החלטתנו לרכז את כל המידע הכי שימושי במקום אחד.

אתר לוקליסטה שם לעצמו למטרה להיות מרכז המידע העירוני של כל משתמש ולספק את מירב המידע, הקישורים והעצות שכל אחד צריך אבל בהתבסס על המתרחש באזור שלכם. כך למשל אם אתם מחפשים את אתר לשכת העבודה ואתם גרים בחיפה אין שום סיבה לפנות לאתר הכללי של לשכת העבודה, אלא כדאי להכנס ללוקליסטה ומכאן ישירות למידע שרלוונטי לכם. בעידן המידע החופשי אין סיבה לבזבז את הזמן שלכם על מידע שאינו מותאם לצרכים שלכם .

לוקליסטה היא שימושון לוקאלי נח לשימוש ונגיש לכל אחד. חילקנו את המידע באתר לתחומים שונים בשביל להקל עליכם את החיפוש אחר המידע העדכני ביותר. כך למשל, תוכלו למצוא באתר בצורה מרוכזת את כל המידע המוניציפאלי במקום אחד ללא צורך להתפזר בחיפושים שלכם להרבה מאוד כיוונים ובכך להשקיע מאמצים מיותרים ולבזבז זמן על חיפוש פשוט שבאתר שלנו יקח לכם מספר שניות. בין השאר תוכלו למצוא גם קטגוריות שמרכזות את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים, העבודה , הספורט והתיירות.

לוקליסטה, הינו אתר המציע אלטרנטיבה לאתרי הענק המסחריים, בדרך פשוטה ובגובה העיניים. העיצוב והתפעול פשוטים למשתמש במכוון. זאת על מנת לאפשר דרך מהירה ויעילה לחפש ולעדכן מידע, מבלי לעכב אותו עם באנרים, באנרים קופצים, או מודעות פרסומת מציקות אחרות. אנחנו שואפים לחוויית שימוש יעילה ככל האפשר באתר ומתכוונים גם בעתיד לספק לכם מידע בלי הרבה קישוטים אבל עם הרבה מאוד תועלת וערך מוסף.

אנחנו ממליצים, במיוחד לאלו מכם שעברו לא מזמן דירה והגיעו לעיר חדשה, שעליה אתם לא יודעים עדיין את כל המידע החשוב – להפוך אותנו לדף הבית שלכם לתקופה הקרובה ולהיעזר בכל המידע המקיף שיש באתר בשביל למצוא את המקומות שתרצו לבקר בהם וגם את כל המוסדות שגם אם לא תרצו לבקר, עדיין חשוב מאוד לדעת איפה הם נמצאים ואיך ליצור איתם קשר במהירות, במידה ועולה הצורך. אך לא רק למבקרים חדשים בעיר מומלץ האתר שלנו, גם התושבים הוותיקים של ערי ישראל יוכלו למצוא כאן טיפים, הצעות ורעיונות לביקור במקומות שלא חשדתם שקיימים בעיר שלכם.

אנחנו מתחייבים לשמור על המידע עדכני ומקיף ככל האפשר אבל בכל מקרה בו מצאתם לינק לא עדכני או אתר שכבר לא רלוונטי לקטגוריה נשמח אם תצרו איתנו קשר ותעדכנו אותנו, לטובת כל קהילת המשתמשים של לוקליסטה.