דירות ראשון לציון

באם אתם תושבי ראשון לציון או מתכוונים רק עכשיו לעבור לעיר, משימת חיפוש דירה להשכרה או דירה למכירה בראשון לציון היא לא מלאכה קלה. למרבה הצער בכל רגע נתון מתחרים מולכם עוד עשרות אם לא מאות משפחות ויחידים במטרה להגיע למטרה הנכספת – רכישת דירה בראשון לציון (או אם אתם בונים על משהו יותר זמני אז מציאת דירה להשכיר ברחבי העיר). במטרה לעזור לכל המחפשים איחדנו במקום אחד רשימה של כל הלוחות באינטרנט שמציעים דירות להשכרה בראשון לציון או דירות למכירה בראשון לציון. אין הדבר אומר שעכשיו עשינו את העבודה בשבילכם, עליכם לעבור על לוחות הדירות ולברור מתוכם את הדירות שמעניינות אתכם ואז לעבור בין הדירות ולראות מי מהן מתאימה לכם בשטח, אבל כן קיצרנו תהליכים וחסכנו לכם חיפוש של כל הלוחות בגוגל ונתנו לכם נקודת פתיחה טובה ליציאה מוצלחת למשימה.

אך לפני שאתם עוברים ללוחות האינטרנטיים לחיפוש דירות אספנו בשבילכם כמה טיפים של מומחים לחיפוש דירות:

1. אל תבזבזו את הזמן שלכם – בכל לוח חיפוש דירה יש פרמטרים של חיפוש שאתם יכולים להגדיר בשביל לצמצם את כמות הדירות ולהציג רק את הדירות המתאימות לכם, השתמשו בהם. אם החיפוש שהגדרתם מציג מעט מדיי תוצאות, רק אז תרחיבו אותו ותוותרו על חלק מהפרמטרים אבל חבל מראש לעבור על רשימות ארוכות מדיי של דירות שלא מתאימות לכם.

2. כמה מטרים זאת דירת 3 חדרים? זאת שאלה שמחפשי דירות נתקלים בה כמעט על ההתחלה. אתם צריכים לדעת מה סדר הגודל של הדירה שאתם מחפשים כי בכל אחת מהערים הגדולות וראשון לציון ביניהן, יש הגדרה שונה לדירת 3 חדרים. אז לא תמיד צריך להתמקד בכמות החדרים אלא צריך לשים לב גם לשטח הדירה בכדי שלא תקבלו קופסת נעליים שמחולקת ל3 חדרים.

3. אל תפסלו דירות מוקדם מדיי – אם אתם חייבים להביא אתכם לדירה את תוכי המחמד ובמודעה לא ציינו במפורש שהדירה ידידותית לבעלי חיים, תרימו את הטלפון ותשאלו. או כנ"ל גם לגבי שאלות של חניה, מעלית ותאריך פינוי – כל הפרטים הללו אמורים להיות במודעה והם קריטריונים מאוד חשובים לכל מי שמחפש דירה אבל מפרסמי המודעה לא תמיד חושבים עליהם וחבל לפספס דירה רק בגלל חוסר תשומת לב של מוכר הדירה. לכן אם יש אפשרות נסו להרים טלפון ולברר את הפרטים הללו וכל פרט אחר שמבחינתכם מהותי לעסקה.

רשימת לוחות דירות למציאת דירה בראשון לציון:

 

בנוסף מומלץ להשאר עם האצבע על הדופק ולבדוק גם קבוצות פייסבוק רלוונטיות: