דירות פתח תקווה

מחפשים דירה להשכרה בפתח תקווה או שאולי כבר חסכתם ואתם מתכוונים לקנות דירה בפתח תקווה? בכל מקרה כדאי לכם לתכנן את חיפוש הדירה בצורה נבונה, כך שגם תמצאו את הדירה המתאימה ביותר וגם תצליחו שלא לחרוג מהתקציב שהקצבתם לעצמכם. ראשית תגדירו את האזור המבוקש ותעשו מחקר בשטח – באילו אזורים יש בתי ספר או גנים עם הרבה רעש, ואיפה יש באזור יש עבודות בנייה שלא צפויות להסתיים בעתיד הקרוב.
חשוב לזכור – אחד המאפיינים של כל הדירות הוא, שהן לא נראות אותו הדבר בבוקר ובערב. אם מדובר בשכנים או בסביבה או בכל גורם אחר ולכן מומלץ מאוד לבדוק דירה פוטנציאלית יותר מפעם אחת ורצוי בשעות שונות. כמובן שאין טעם ללכת לכל דירה כמה פעמים ולשמור את ההשקעה רק לכמה דירות נבחרות שכבר עברו סינון מתקדם אבל בכל זאת חשוב מאוד לזכור לא למהר עם ההחלטה על קניית דירה או שכירת דירה בפתח תקווה כי מדובר בהחלט מאוד משמעותית שתעלה לכם הרבה כסף ועצבים אם תקבלו החלטה שגויה.
כל הטיפים לשמירה על תקציב מאוזן שאנחנו מציעים לכם מתבססים על כך שאתם מוכנים מראש לכל הפתעה או הוצאה לא צפויה בזמן חיפושי דירה בפתח תקווה. לכן בדיוק כמו שאסור להחפז בבחירה הסופית של הדירה, כך גם כדאי לא לקבוע בפזיזות את התקציב הסופי שלכם לאותה דירה. הרי חשוב שבתקציב יהיו סעיפים של הוצאות לא צפויות, סעיפים של תשלום קבוע לבנקים עבור ההלוואה וכל סעיף רלוונטי אחר בשביל שתדעו מראש בצורה כמה שיותר מדוייקת את כל היקף ההוצאות שידרש מכם.

טיפים לחיפוש דירה אפקטיבי:

1. תוכנת האקסל היא חברתו הטובה של מחפש הדירה, צרו טבלאות מסודרות של כל התשלומים הצפויים, העזרו בפונקצויות הרלוונטיות בשביל לראות מה גודל כל תשלום מהסך הכל וכמה תשלמו כל חודש בתרחישי עלות שונים. וכמובן אל תשכחו לשמור את כל הקובץ כך שתוכלו להמשיך לעבוד עליו תוך כדי החיפוש וההתאמה שלו לדירות השונות שתראו.

2. גוגל מפות או כל תוכנת מפות אחרת יכולה לעזור לכם במיפוי של האזור המבוקש ובסימון אזורים שכדאי להמנע מהם או לחלופין איזורי מועדפים. בעזרת אופציית שמירת המפה תוכלו גם ליצור לעצמכם מפות אישיות עם סימונים של כל הדירות שכבר בדקתם ופסלתם.

3. רשתות חברתיות הן אמצעי מצויין גם לעדכן את כל החברים שלכם שאתם מחפשים לקנות דירה בפתח תקווה וגם לרתום אותם למאמץ חיפוש דירת החלומות שלכם. ככל שיותר אנשים ידעו שאתם נמצאים במצוד אחר הדירה כך יגבר הסיכוי שאחד מהם יתקל בדירה שכזו ויפנה את תשומת הלב שלכם אליה.

ובשביל להקל עליכם את תהליך האירגון הראשוני, הכנו רשימת אתרי לוחות חיפוש דירות באינטרנט בכדי שתדעו מאיפה להתחיל חיפוש דירות בפתח תקווה:

 

הזכרנו כבר את הרשתות החברתיות בהקשר של קבלת עזרה מהחברים שלכם אבל רשתות חברתיות הן גם מקום מצויין בשבילכם להרחיב את טווח החיפוש שלכם. בפייסבוק למשל תוכלו למצוא קבוצות שמוקדשות בלעדית לחיפוש דירות בפתח תקוה וכדאי מאוד לא לפספס את המשאב החשוב הזה: