דירות אשדוד

מחפשים דירה למכירה באשדוד? רוצים להשכיר דירה באשדוד? או שאתם בכלל רוצים דירה להשקעה באשדוד? אנו ממליצים לכם להיעזר ברשימת הטיפים הבאה גם בשביל לחסוך זמן וגם בשביל לחסוך כסף, היות וחיפוש דירה באשדוד הוא חיפוש מורכב במיוחד לאור הצמיחה שעוברת על העיר בשנים האחרונות.

5 טיפים חשובים למי שמחפש דירות להשכרה באשדוד:

  1. חשוב לבדוק בחוזה שכירות: בכל מקרה לפני שאתם חותמים על חוזה שכירות לדירה כדאי להיעזר בעורך דין שמתמחה בנושא בכדי להמנע מאי נעימויות בהמשך. אך מבחינתכם כשוכרים חשוב לשים לב כי מי שאתם חותמים מולו על החוזה הוא אכן בעלי הדירה או מיופה כח מטעמו, כי המבנה להשכרה תקין או שאם יש בו פגמים אז ברור לשני הצדדים מי האחראי על תיקונם וכמובן שהחוזה מציין בבירור את תקופת השכירות ואת האפשרויות להערכה שלו במידת הצורך.
  2. חשוב לבדוק בסביבה המיידית של הדירה: מי השכנים שלכם? האם יש לכם אולם אירועים מול החלונות? או שאולי יש פרוייקט תמ"א 38 בבניין ממול? כל אלו הם גורמים שעשויים להעיב על אורך חיים תקין וכדאי מאוד להתייחס אליהם מראש ובמידת הצורך לא לבחור בדירה שעשויה להיות רועשת מדיי לטעמכם.
  3. חשוב לבדוק בדירה: אם אתם שוכרים עם שותפים אז כדאי לנהל מפגש או שניים עם השותף הקיים בשביל ללמוד להכיר קצת את האדם שאיתו תגורו בתקופה הקרובה. ואם אתם שוכרים דירה לבד באשדוד אז מומלץ לוודא שהדירה מתאימה לרשימת הצרכים שהגדרתם לעצמכם מראש.
  4. חשוב לבדוק את הבטחונות: כאשר אתם שוכרים דירה אתם מתבקשים להמציא לבעל הדירה בטחונות וערבויות. כאן המקום להזכיר שכדאי מאוד להתייעץ עם עורך דין מומחה לפני החתימה וכך גם לצורך אספקת ערבויות כי הערבות הנפוצה היא צ'קים לשכירות לשנה אך ישנם גם מקרים שבהם בעל הדירה מבקש ערבויות בנקאיות או שטר ערבות. כל השיטות כשרות אבל יש שיטות שיכולות להיות כדאיות יותר ויש כאלו שפחות.
  5. חשוב לבדוק את המשכיר: דברו עם הדיירים הקודמים ואפילו תדפקו על כמה דלתות בדירות בקומה ונסו לברר מאיזה מין אדם אתם עומדים להשכיר דירה ואיך הוא ביחסים עם הדיירים הקודמים או עם השכנים שלו. כל מידע שתקבלו יעזור לכם לקבל החלטה יותר מושכלת בנושא לשכירת הדירה שלפניכם.

כל חיפוש דירה באשדוד מתחיל כמובן באתרי לוחות דירות שמציגים עשרות דירות בכל רגע נתון. אז בשביל לחסוך לכם קצת את עבודת החיפוש ריכזנו בשבילכם את האתרים המובילים למציאת דירה באשדוד.

וכמובן שאי אפשר לחפש באתרי לוחות דירות, כי צריך גם לבדוק איזה דירות משתפים בפייסבוק, אז אל תפספסו את הקבוצות הבאות: